Medarbejdere

Hej! Det er os, der arbejder hos Rubin Medical i Danmark.

Vi er til for dig – tøv ikke med at kontakte os. Du finder vores funktioner og kontaktoplysninger herunder.

Lone Rosenvang Mathiesen : Produktspecialist<br>Danmark

Lone Rosenvang Mathiesen

Produktspecialist
Danmark

+45-53 50 25 62
lone@rubinmedical.dk
Lene Walther Johannesen : Produktspecialist <br> Danmark

Lene Walther Johannesen

Produktspecialist
Danmark

+45-23 28 81 44
lene@rubinmedical.dk
Carolina Olsson : Markeds assistent

Carolina Olsson

Markeds assistent

+46 40-630 26 28
carolina@rubinmedical.se
Sabina Sjöberg : Medical Liaison Manager

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

+46 40-360 340
sabina@rubinmedical.se
Emina Ibrahimbegovic : Business development manager

Emina Ibrahimbegovic

Business development manager

+46 70-568 48 03
emina@rubinmedical.se
Håkan Olander : Logistikchef

Håkan Olander

Logistikchef

+46 76-677 18 26
hakan@rubinmedical.se
Bo Karlsson : Lagerchef

Bo Karlsson

Lagerchef

+46 40-51 06 44
bo@rubinmedical.se
Max Sundin : Lagerman

Max Sundin

Lagerman

+46 720-80 34 65
max@rubinmedical.se
Annika Ekström : Økonomichef

Annika Ekström

Økonomichef

+46 40-36 03 43
annika@rubinmedical.se
Christel M Persson : Direktionssekretær

Christel M Persson

Direktionssekretær

+46 40-51 06 43
christel@rubinmedical.se
Karl-Johan Öhman : Adm. Direktør

Karl-Johan Öhman

Adm. Direktør

+46 702-61 30 10
karl-johan@rubinmedical.se