Kontakt os

Vi tilstræber udelukkende at tilbyde førsteklasses produkter sammen med den bedst mulige service døgnet rundt. Vi stræber efter at være det mest trygge valg, når det gælder behandlingen af diabetes. Vi har hjertet med i vores arbejde, og vi sætter altid kundens behov først. Det kan være svært at leve med diabetes, og vi ved, at det påvirker mange af livets dagligdags situationer. Derfor tager vi os tid til at svare på dine spørgsmål, når du kontakter os.

Hvordan vil du gerne have svar på dine spørgsmål?

Du kan ringe, maile, læse her på hjemmesiden eller måske endda komme ind til os på kontoret, som du finder i Malmø (Limhamn). Det er vores mål, at du får et hurtigt svar, så du kan føle dig tryg og sikker.

Vi anstrenger os altid lidt mere!

Kundeservice
Vores kundesupport hjælper gerne, hvis du har spørgsmål til din insulinpumpe, CGM eller andre af vores produkter.

Bestilling af varer
Du kan bestille varer via vores hjemmeside www.rubinmedical.dk, pr. mail: ordre@rubinmedical.dk, eller via kundeservicetelefonen. Her kan du også få besvaret eventuelle spørgsmål til en bestilling.

Øvrige spørgsmål
Teknisk pumpesupport: 70 275 220

Åbent døgnet rundt, året rundt

Teknisk pumpesupport
Vores ambition er, at din insulin levering via pumpen skal kunne ske uden afbrydelse.

Besøg os!
Krossverksgatan 7B
216 16 LIMHAMN
SVERIGE

Postadresse hovedkontor:
Rubin Medical AB
Box 30044
200 61 LIMHAMN
SVERIGE

Postadresse Rubin Medical Aps:
Rubin Medical Aps
Postboks 227 0900
København C


Medarbejdere

Hej! Det er os, der arbejder hos Rubin Medical i Danmark.

Vi er til for dig – tøv ikke med at kontakte os. Du finder vores funktioner og kontaktoplysninger herunder.

Lone Rosenvang Mathiesen

Produktspecialist

+45-53 50 25 62

lone@rubinmedical.dk

Lene Walther Johannesen

Produktspecialist

45-23 28 81 44

lene@rubinmedical.dk

Anders Nilzon

Salgschef

+46 (0) 40-360 342

anders@rubinmedical.se

Carolina Olsson

Markeds assistent

+46 40-630 26 28

carolina@rubinmedical.se

Charlotta Landoff Bach

Product Manager Eversense

+46(0)720-90 86 30

charlotta@rubinmedical.se

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

+46 40-360 340

sabina@rubinmedical.se

Emina Ibrahimbegovic

Business development manager

+46 70-568 48 03

emina@rubinmedical.se

Sigurbjört Eriksson

Udbudsassistent

+46 40-360 346

sigurbjort@rubinmedical.se

Håkan Olander

Logistikchef

+46 76-677 18 26

hakan@rubinmedical.se

Bo Karlsson

Lagerchef

+46 40-51 06 44

bo@rubinmedical.se

Max Sundin

Lagerman

+46 720-80 34 65

max@rubinmedical.se

Annika Ekström

Økonomichef

+46 40-36 03 43

annika@rubinmedical.se

Karl-Johan Öhman

Adm. Direktør

+46 702-61 30 10

karl-johan@rubinmedical.se

Christel M Persson

Direktionssekretær

+46 40-51 06 43

christel@rubinmedical.se
KONTAKT OS

Vi er her for at hjælpe dig, kontakt os venligst